СТУФЧИНЕЦЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.
Головна | Реєстрація | Вхід Ви увійшли як Гість | Група"Гості"| RSS
Адміністратор сайту: Бушовський О.В.
Меню сайту
Державні символи України
  
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Новини


******

2018-2019 н.р.

Переможці різних конкурсів

Гудзь М. (9 кл.) – конкурс з української мови та літератури ім. Т. Шевченка (ІІІ м.) та олімпіада з історії (ІІІ м.);

Пастушок І. (9 кл.) – олімпіада з математики (ІІІ м.) та трудового навчання (ІІІ м.);

Розуман Р. (11 кл.) – олімпіада з трудового навчання (ІІІ м.) та Інтернет-олімпіада із зарубіжної літератури (ІІІ м.);

Флют В. (9 кл.) – олімпіада з трудового навчання (ІІІ м.);

Заворотна К. (11 кл.) – Інтернет-олімпіада із зарубіжної літератури (ІІІ м.);

Карпенко Л. (3 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІ м.);

Барладян Я. (9 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІ м.).

 

******

2017-2018 н.р.

Переможці різних конкурсів

Гудзь М. (8 кл.) – олімпіада з української мови та літератури (ІІІ м.) та олімпіада з англійської мови (І м.);

Пастушок В. (9 кл.) – олімпіада трудового навчання (ІІІ м.);

Барладян Я. (8 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІ м.);

Остапенко Р. (7 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.).

 

******

2016-2017 н.р.

Переможці різних конкурсів

Гудзь М. (8 кл.) – олімпіада з української мови та літератури (ІІІ м.);

Дзюбій М. (9 кл.), Тарасюк В. (10 кл.) – олімпіада трудового навчання (ІІІ м.);

Барладян Я. (8 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІІ м.);

Карнаух Р. (10 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІV м.);

Туз І. (1 кл.) – фотоконкурс "Миттєвості сімейного щастя" (ІІ м.);

Сікуцький Ю. (11 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (І м.), Першість серед гуртківців ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування (ІІ м.);

Неспляк В. (6 кл.) – районні змагання з ТПТ (ІІІ м.).

******

2015-2016 н.р.

Переможці різних конкурсів

Бабяк О. (3 кл.) – захист науково-дослідницьких робіт у МАН (товариство "Обдарованість")(ІІІ м.);

Карнаух Р. (9 кл.) – участь в обласній конференції (Грамота "За кращий виступ" );

Кирнична Діана (7 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (І м.);

Неспляк Альона (9 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (І м.);

Заворотна Катерина (8 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.);

Шкільна команда зі спортивного туризму "Dorado"– районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.);

Керівники команди "Dorado" Федчишен Д. В., Остапчук О. В.– районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.)

 

******

2014-2015 н.р.

Переможці різних конкурсів

Ковальчук  Дарія (3 кл.) – районний призер в обласному конкурсі юних дарувань «Кобзарики» у номінації «Золоте перо (вікова категорія від 6 до 10 років)» (І м.);

Кузьменко Каріна (10 кл.) – районний призер у фінальних змаганнях Спартакіади школярів Хмельницького району з настільного тенісу серед дівчат ЗНЗ І-ІІІ ступенів (ІІІ м.);

Гудзь Маргарита (5 кл.) – районний призер у мовно-літературному конкурсі імені Петра Яцика (ІІ м.) та у фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Живи, Кобзаре, в пам’яті народній» (ІІІ м.)

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін

Трудове навчання – ІІІмісце, учениця 10 класу Сіротіна Діана(серед дівчат) та учень 11 класу Суховій Дмитро (серед хлопців) (вч. Бодров А. В.)

******

2013-2014 н.р.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін

Історія – ІІ місце, учениця 10 класу Федчишена Олена Вікторівна (вч. Гомілко Людмила Михайлівна)

Географія – ІІІ місце, учениця 10 класу Федчишена Олена Вікторівна (вч. Бодров Андрій Володимирович)

Англійська мова – учень 9 класу Мохій Владислав Вікторович (вч. Бодрова Тетяна Георгіївна)

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Блоги учителів


Каштанова Олена Едуардівна
* * *
Качерай Людмила Миколаївна
* * *
Коваленко Ірина Вікторівна
* * *
Гомілко Людмила Михайлівна
* * *
Бушовський Олександр Вікторович
* * *
Корисні посилання
МОН України
ХРВО





Наша адреса
Хмельницька обл., Хмельницький р-н., с.Стуфчинці., вул. Шкільна 51., e-mail: stoofzosh51@gmail.com
Погода
Хмельницький
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz