******
2019-2020 н.р.
Переможці різних конкурсів
Грищук Віталіна (8 кл.) – конкурс з української мови та літератури ім. Т. Шевченка (І м.), олімпіада з історії (ІІІ м.), олімпіада з географії (ІІІ м.), МАН (ІІ м.);
Ковальчук Дар'я (8 кл.) – олімпіада з української мови та літератури (ІІ м.) та математики (ІІІ м.);
Карпенко Ліза (4 кл.) – конкурс з української мови імені Петра Яцика (ІІІ м.) ;
Масловський Євген (8 кл.) – олімпіада з інформаційних технологій (ІІІ м.);
Оначишич Ольга (9 кл.) – олімпіада з трудового навчання (ІІ м.);
Кучерява Діана (8 кл.) – МАН (ІІ м.);
Остапенко Тетяна (6 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.).
******
2018-2019 н.р.
Переможці різних конкурсів
Гудзь М. (9 кл.) – конкурс з української мови та літератури ім. Т. Шевченка (ІІІ м.) та олімпіада з історії (ІІІ м.);
Пастушок І. (9 кл.) – олімпіада з математики (ІІІ м.) та трудового навчання (ІІІ м.);
Розуман Р. (11 кл.) – олімпіада з трудового навчання (ІІІ м.) та Інтернет-олімпіада із зарубіжної літератури (ІІІ м.);
Флют В. (9 кл.) – олімпіада з трудового навчання (ІІІ м.);
Заворотна К. (11 кл.) – Інтернет-олімпіада із зарубіжної літератури (ІІІ м.);
Карпенко Л. (3 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІ м.);
Барладян Я. (9 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІ м.).
******
2017-2018 н.р.
Переможці різних конкурсів
Гудзь М. (8 кл.) – олімпіада з української мови та літератури (ІІІ м.) та олімпіада з англійської мови (І м.);
Пастушок В. (9 кл.) – олімпіада трудового навчання (ІІІ м.);
Барладян Я. (8 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІ м.);
Остапенко Р. (7 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.).
******
2016-2017 н.р.
Переможці різних конкурсів
Гудзь М. (8 кл.) – олімпіада з української мови та літератури (ІІІ м.);
Дзюбій М. (9 кл.), Тарасюк В. (10 кл.) – олімпіада трудового навчання (ІІІ м.);
Барладян Я. (8 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІІІ м.);
Карнаух Р. (10 кл.) – конкурс з української мови ім. П. Яцика (ІV м.);
Туз І. (1 кл.) – фотоконкурс "Миттєвості сімейного щастя" (ІІ м.);
Сікуцький Ю. (11 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (І м.), Першість серед гуртківців ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування (ІІ м.);
Неспляк В. (6 кл.) – районні змагання з ТПТ (ІІІ м.).
******
2015-2016 н.р.
Переможці різних конкурсів
Бабяк О. (3 кл.) – захист науково-дослідницьких робіт у МАН (товариство "Обдарованість")(ІІІ м.);
Карнаух Р. (9 кл.) – участь в обласній конференції (Грамота "За кращий виступ" );
Кирнична Діана (7 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (І м.);
Неспляк Альона (9 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (І м.);
Заворотна Катерина (8 кл.) – районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.);
Шкільна команда зі спортивного туризму "Dorado"– районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.);
Керівники команди "Dorado" Федчишен Д. В., Остапчук О. В.– районні змагання зі спортивного орієнтування (ІІ м.)
******
2014-2015 н.р.
Переможці різних конкурсів
Ковальчук Дарія (3 кл.) – районний призер в обласному конкурсі юних дарувань «Кобзарики» у номінації «Золоте перо (вікова категорія від 6 до 10 років)» (І м.);
Кузьменко Каріна (10 кл.) – районний призер у фінальних змаганнях Спартакіади школярів Хмельницького району з настільного тенісу серед дівчат ЗНЗ І-ІІІ ступенів (ІІІ м.);
Гудзь Маргарита (5 кл.) – районний призер у мовно-літературному конкурсі імені Петра Яцика (ІІ м.) та у фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Живи, Кобзаре, в пам’яті народній» (ІІІ м.)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових навчальних дисциплін
Трудове навчання – ІІІмісце, учениця 10 класу Сіротіна Діана(серед дівчат) та учень 11 класу Суховій Дмитро (серед хлопців) (вч. Бодров А. В.)
******
2013-2014 н.р.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових навчальних дисциплін
Історія – ІІ місце, учениця 10 класу Федчишена Олена Вікторівна (вч. Гомілко Людмила Михайлівна)
Географія – ІІІ місце, учениця 10 класу Федчишена Олена Вікторівна (вч. Бодров Андрій Володимирович)
Англійська мова – учень 9 класу Мохій Владислав Вікторович (вч. Бодрова Тетяна Георгіївна)
|